O nas

Jesteśmy przedstawicielem największej firmy ubezpieczeniowej PZU

Firma ma swoją siedzibę w Sokołowie Podlaskim przy ul. Wolności 4. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od poniedziałku do soboty. Cechuje nas elastyczność dlatego też istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz ubezpieczeń PZU SA. Doradzimy, pomożemy i indywidualnie dopasujemy każdy rodzaj ubezpieczenia dla potrzeb naszego klienta. Nasz zespół agentów pozostaje do Państwa dyspozycji.

U nas znajdziecie Państwo:

• niskie ceny ubezpieczeń
• pełen zakres ubezpieczeń
• atrakcyjne zniżki
• fachowe doradztwo

Posiadamy, szeroką i szczegółową wiedzę ubezpieczeniową. Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy, dlatego też każdym ubezpieczeniem zajmujemy się z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Takie zachowanie pozwala nam zawsze dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony, tak aby klient zawsze był zadowolony. W swoich działaniach staramy się kierować zawsze dobrem klienta, a każdego z klientów obejmujemy specjalną, wysoce zindywidualizowaną opieką. Dlatego nigdy drogi Kliencie nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w przypadku wystąpienia szkody.

Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych za naszym pośrednictwem będzie spełniać Państwa oczekiwania i pozwoli czuć się bezpiecznie i pewnie. Zaufajcie naszej wiedzy i doświadczeniu !

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty ubezpieczeniowej!

Godziny otwarcia
Poniedziałek 10:00-18:00
Wtorek-piątek 9:00-17:00
Sobota 9:00-14:00